Aktualności Aktualności

MIĘDZYRZECCY LEŚNICY POMAGAJĄ OBUDZIĆ MAGDĘ

Od ponad 5 lat tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, pracownicy  Nadleśnictwa Międzyrzec wspierają potrzebujących.  W tym roku pospieszyli z pomocą finansową, przekazaną  na  leczenie i rehabilitację Magdaleny Siłuszyk z Międzyrzeca Podlaskiego, która zapadła w śpiączkę.
Magda Siłuszyk to matka 14-letniego Mikołaja, 12-letniego Gabriela i 4 – miesięcznego Tymka oraz kochająca żona Adriana Siłuszyka. Zawsze pełna energii i pozytywnie patrząca na otaczający świat. W lipcu, w wyniku komplikacji w trakcie porodu, zapadła w śpiączkę. Choć lekarze nie dawali jej większych szans na przeżycie, Magda żyje i walczy o powrót do zdrowia. Potrzebne jest  jednak wsparcie finansowe, które umożliwi jej odpowiednią rehabilitację.  – Po ponad 80 dniach na OIOM-e moja żona została przewieziona do Ośrodka Wybudzeń, w którym przebywa do chwili obecnej. Magda nadal jest w śpiączce, walczymy o każdy dzień, aby się wybudziła i wróciła do rodziny. Mamy nadzieję, że uda się ją wybudzić w tym ośrodku, gdyż jest pod dobrą opieką ale musimy z całą rodziną być przygotowani na wszystko. Jeżeli nie uda się w miejscu obecnym, będziemy chcieli przewieźć Madzię do Budzika w Olsztynie, gdyż tam jest szansa na wszczepienie stymulatora mózgu. Dzienny koszt pobytu w Budziku to 600 zł – pisze mąż Magdy w apelu  o wsparcie kosztownego leczenia.
- Wierzymy mocno, że nasze wsparcie,  choć może nie tak wielkie, ale skutecznie  pomoże „obudzić Magdę” – podkreślają międzyrzeccy leśnicy.